Vartotojų patirties dizaino kursas

UX (lt. vartotojų patirties dizainas) yra skaitmeninio produkto ar patirties kūrimo procesas, apimantis žingsnius nuo vartotojų tyrimų atlikimo (ar problemos išgryninimo) iki vizualinio dizaino išbaigimo. Proceso tikslas - kuo greičiau ir pigiau sukurti produktą, kuris būtų trokštamas (spręstų realią žmonių problemą) ir naudotinas (vartotojai suprastų, kaip juo naudotis).


IMG_1648.jpg
 

Programa

 

1 savaitė

 • Mini dizaino iššūkis

 • Dizaino persona

 • Įsigilinimo (empathy) interviu

2 savaitė

 • Įžvalgų sintetinimas

 • Problemos apibrėžimas

 • Sprendimo konceptai

3 savaitė

 • Vartotojų istorijos

 • Proceso schema

 • Wireframes

 • Interaktyvus prototipas

4 savaitė

 • Sprendimo interviu, testavimas

 • Dizaino proceso peržiūra

 • Finalinės projekto prezentacijos

 
IMG_1771.jpg
IMG_1770.jpg
 

Artėjantys kursai

 

2019m. kovo 14 -
balandžio 6
 

0 laisvų vietų

2019m. ruduo
 

 
IMG_7261.JPG

Informacija apie kursą

Tvarkaraštis - ketvirtadienis 19:00 - 21:00 ir
keturi šeštadieniai 10:00 - 16:00
Intensyvumas - 6h praktinių užsiėmimų + 4-5h namų darbams per savaitę
Vieta - Vilnius
Grupės dydis - 12 žmonių
Kaina - 450 eurų

 

UX kurso komanda

 
Tautvydas-2108.jpg

Vytas Butkus

Pastaruosius šešerius metus praleidau startuoliuose ir aktyviai prisidėjau prie produkto kūrimo bei vizijos išpildymo pasitelkiant įvairius dizaino įrankius. Sparčiai augančios kompanijos poreikiai vertė atrasti naujus būdus kaip efektyviai kurti ir komunikuoti dizaino sprendimus, kurie ne tik sprendžia žmonių problemas, bet tuo pačiu didina prekės ženklo vertę, kuria stipresnį ryšį bei didina kliento pasitikėjimą verslu.

Noriu pasidalinti šia patirtimi su kitais, nes tikiu, kad geras dizainas turi teigiamą poveikį žmonijai.

 
Tautvydas-2065.jpg

Tautvydas Gylys

Baigęs studijas San Franciske prieš 3,5 metų įkūrė UX Akademiją, kurioje dalinasi produkto valdymo ir dizaino patirtimi. Šiuo metu Tautvydas yra atsakingas už Trafi produkto vystymą ir plėtrą, kurio uždavinys yra padėti žmonėms kuo sėkmingiau judėti iš taško a į tašką b derinant įvairias transporto priemones. Prieš Trafi, 2,5 metų Tautvydas dirbo Vinted, prisidėjo prie įvairių produkto vystymo iniciatyvų nuo pirkėjų patirties optimizavimo, naujų kategorijų įvedimo iki prekybos strategijos kūrimo.

 

 
40314931_1930492257243574_3968094330287030272_n.jpg

Sandra Zaidova

Paskutinius 6 metus dirbau kaip nepriklausoma tyrėja ir mokymų vadovė. Šiuo metu esu atsakinga už tyrimų veiklą startuolyje Trafi. Džiaugiuosi prisidėjusi prie vieno didžiausių tyrimų Lietuvoje ugdymo srityje siekiant išsiaiškinti, kas yra inovatyvus ir kūrybiškas ugdymas. Didžiausias mano įgyvendintas tarptautinis Europos komisijos užsakytas tyrimas atskleidė, kokią naudą ir vertę sukuria savanoriai iš užsienio vietos bendruomenėse. Mano vedamuose nacionaliniuose ir tarptautiniuose mokymuose kasmet dalyvaudavo apie 400 žmonių. Koordinavau tarptautinį projektą, kuris 2012 metais buvo išrinktas ir apdovanotas kaip labiausiai skatinantis Europos pilietiškumą. Per visą tyrimų veiklą (individualūs interviu ir fokus diskusijų grupės) pakalbinau daugiau nei 350 informantų.


Registracija

Norėdami dalyvauti kursuose, tiesiog parašykite savo el. paštą apačioje. Mes su jumis susisieksime ir aptarsime detales asmeniškai. Jūsų vieta bus rezervuota, atlikus mokėjimą: